Strona główna » O Nas

O NasWitamy serdecznie,

firma World Eye Sp. z o.o. powstała dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia swoich pracowników, znających i stosujących najnowsze urządzenia i rozwiązania m.in. z zakresu lokalizacji pojazdów, statków i osób oraz zabezpieczenia domów, mieszkań i pomieszczeń za pomocą sprzętu działającego online. Przygotowujemy również specjalistyczny sprzęt techniki specjalnej dla firm detektywistycznych, służb oraz klientów indywidualnych.

   W stałej ofercie posiadamy kilkanaście modeli lokalizatorów GPS, które moga być użytkowane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i firmy z większą liczbą pojazdów. Świadczymy również usługę montażu naszych urządzeń i zapewniamy pełne wsparcie techniczne oraz administracyjne. Gwarantujemy niezawodność naszych urządzeń i bardzo korzystne ceny oraz niskie miesięczne koszty działania urządzenia na terenie całej Unii Europejskiej. Serwer do obsługi nielimitowanej liczby urządzeń w ramach jednego konta oraz 90 dni historii tras, mapy Google, Bing, Street Maps z geokodowaniem ulic oraz wiele rodzajów nielimitowanych powiadomień m.in. geostrefa, przekroczenie prędkości, ostre hamowanie, SOS itd. oraz intuicyjne generowanie raportów.

 

    Nasza firma zajmuje się również sprzedażą i montażem kamer w technologii przewodowej i bezprzewodowej. Dzięki zastosowaniu kamer WiFi działających w trybie online z funkcją zapisu danych w chmurze lub/i na karcie SD otrzymujemy dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań, przy znacznym obniżeniu kosztów, choćby związanych z zakupem rejestratorów video i setkami metrów kabli. Ponadto oferujemy niezawodne rozwiązania i urządzenia poprawiające zasięg oraz stabilność sieci WiFi. Obraz i dzwięk z kamery można przeglądać na aplikacji w smartfonie, jak i dowolnym komputerze. Wybrane modele kamer posiadają m.in. funkcje śledzenia obiektu, doświetlania otoczenia światłem led oraz syrenę ostrzegawczą po wykryciu ruchu. Nie boimy się wyzwań i dzięki zdobytemu kilkuletniemu doświadczeniu wdrażamy również rozwiązania z awaryjnym zasilaniem kamer, czy kompletnego zestawu mobilnego. Oferujemy oczywiście kompleksowy montaż monitoringu na terenie całego kraju. W naszym zespole najlepsi elektrycy potrafią wykonać najlepsze i najbezpieczniejsze podłączania.

 

    Ponadto posiadamy w ofercie mini kamery kamuflowane oraz podsłuchu online i offline, które możemy schować w fabrycznych przedmiotach codziennego użytku czy różnych przedmiotach, jak czapki z daszkiem, listwy podłogowe, lampy, ładowarki USB, zegarki, notesy, portfele ect. Kamery i podsłuchy również dzięki wykorzystaniu sieci Wifi i odpowiedniej konfiguracji mogą być dostępne online, a materiał z nich oglądany lub odsłuchiwany z dowolnego miejsca na ziemi z dostępem do internetu.

 

    Świadczymy ponadto wsparcie techniczne dla firm detektywistycznych, jak i służb z zakresu sprzętu techniki specjalnej. Współpracujemy ściśle z firmą detektywistyczną, która może prowadzić czynności obserwacji w oparciu o posiadane zezwolenia, jak i dokonywać rozpoznania obiektów za pomocą bezzałogowego statku powietrznego.                    

 

                W celu uzyskania szczegółów informacji zapraszamy do kontaktu.
podpis
  
Przejdź do strony głównej

Reklama

DETEKTYWISTYKA